Вночі 14 травня рф завдала удару по портовій інфраструктурі Одещини, є постраждалі

Вночі 14 травня росія масовано атакувала Одещину ударними БпЛА. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».
На жаль, двоє людей постраждало.
Під удари потрапили обʼєкти портової інфраструктури. В результаті двох хвиль атак пошкоджено обладнання, майно та вантажний транспорт. Пожежі, що виникли, оперативно ліквідовані рятувальниками.
На місці подій працюють відповідні служби. Тривають роботи з усунення наслідків. Постраждалим надається вся необхідна допомога.
Зазначимо, вночі та вранці ворог також атакував Одесу. Завдяки професійній роботі Сил оборони обійшлося без влучань та постраждалих.



Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – Одеська ОВА, ДСНС