Ворог атакував Одесу кількома хвилями БпЛА

Вночі 14 травня та під ранок ворог атакував Одесу кількома хвилями ударних безпілотників. Про це повідомив начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак, передає видання «Південь сьогодні».
Завдяки професійній роботі Сил оборони обійшлося без влучань та постраждалих.