Вночі над Чорним морем знищено дві ворожі ракети

Сьогодні вночі над Чорним морем знищено дві російські ракети типу «Калібр».
Про це повідомила Служба зв’язків з громадськістю повітряного командування “Південь”, передає інформагенція «Юг.Today».
«В ніч на 21 серпня, близько 3.00, зенітним ракетним підрозділом повітряного командування “Південь” над морем знищено дві крилаті ракети типу “Калібр”, які окупанти випустили саме з акваторії Чорного моря», – прокоментували в ОК «Південь».