В Одесі затримали чоловіка, який влаштував стрілянину біля піцерії

Учора ввечері, 8 травня, до поліції надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік стріляв із пістолета біля піцерії на вулиці Середньофонтанській міста Одеси, після чого зайшов зі зброєю в заклад, демонструючи її присутнім. Про це повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області, передає видання «Південь сьогодні».
На щастя, внаслідок застосування зброї ніхто із людей не постраждав, а 42-річного правопорушника на місці оперативно затримали співробітники патрульної поліції та військовослужбовці Національної гвардії України.
Під час першочергових слідчих дій поліцейські вилучили пістолет, з якого чоловік стріляв у повітря, набої до нього та декілька стріляних гільз. Попередньо, зброя відноситься до категорії пристроїв для відстрілу гумових куль. Правопорушник не мав на неї відповідного дозволу. Усе вилучене направлено на балістичну експертизу.
За результатом медичного освідування підтверджено, що на момент вчинення злочину правопорушник перебував у стані алкогольного сп’яніння. За фактом стрілянини слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Цей злочин карається позбавленням волі на строк до семи років.
«Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Встановлюються всі обставини події. Слідчі дії тривають під процесуальним керівництвом Приморської окружної прокуратури міста Одеси», – проінформували у Нацполіції.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – ілюстративне