В Одесі взяли під варту ще двох причетних до викрадення та катування місцевого підприємця

У справі про викрадення та катування одеського підприємця правоохоронні органи викрили та затримали ще двох причетних. Про це пише Одеська обласна прокуратура, передає видання «Південь сьогодні».
За клопотанням Чорноморської окружної прокуратури взято під варту без права на заставу 42-річного та 37-річного мешканців Миколаєва, які періодично проживали в Одесі.
Прокурори інкримінують підозрюваним викрадення людини та вимагання, вчинене у змові із заподіянням тілесних ушкоджень (ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 189 КК України).
Один з нападників вже притягався до кримінальної відповідальності за завдання тяжких тілесних ушкоджень, а інший – за викрадення людини.

Наразі статус підозрюваних у кримінальному провадженні мають вже 4 осіб.
Прокурори нагадують, що раніше правоохоронці затримали двох мешканців Одеси. Група викрала одеського підприємця, який перебував у Миколаєві, під виглядом «затримання СБУ». Кілька діб незаконно утримували, били, застосовували електричний струм та вимагали 360 тисяч доларів США неіснуючого боргу.
Після передачі 152 тисяч доларів США потерпілого відпустили.
Заручник отримав тяжкі тілесні ушкодження, у тому числі переломи кісток обох рук.
Після завершення всіх експертиз буде вирішено питання про додаткову правову кваліфікацію за ст. 127 КК України (катування).


Підготувала Діана ГЕРГІНОВА