В Одесі після влучання російського БпЛА пораненого рятував інспектор служби освітньої безпеки

Учора вдень, 13 травня, росія атакувала Одещину ударними безпілотниками. В Одесі уламки БпЛА впали на дах 9-ти поверхового житлового будинку, сталося загоряння припаркованих автомобілей. Двоє людей отримали поранення. Першим на місці атаки надав домедичну допомогу одному з постраждалих інспектор служби освітньої безпеки, про що розповіли у патрульній поліції Одещини, передає видання «Південь сьогодні».
Владислав Назарук – інспектор служби освітньої безпеки, який несе службу в одному з навчальних закладів Одеси. Почувши під час тривоги неподалік вибух, він негайно вирушив до місця події. Там поліцейський виявив чоловіка з пораненням ноги та кровотечею. Не гаючи часу, інспектор надав домедичну допомогу: наклав турнікет, зупинив кровотечу та контролював стан постраждалого до приїзду медиків.
Надалі на місці події патрульні спільно з рятувальниками забезпечували охорону території та допомагали громадянам.
«Дякуємо колезі за допомогу та оперативні дії. Нагадуємо: під час повітряної тривоги негайно прямуйте до укриття!» – наголосили патрульні.

Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – патрульна поліція Одещини, Нацполіція