В ніч на 3 червня ворог атакував Одещину, постраждали люди

В ніч на 3 червня ворог знову атакував ударними безпілотниками цивільну інфраструктуру Одещини. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».
В результаті атаки пошкоджено вантажний автомобіль та службове приіщення на парковці. Двоє чоловіків 20 та 36 років отримали травми, один з них госпіталізований.
На місці працюють усі відповідні служби. Правоохоронці фіксують чергові воєнні злочин и рф проти цивільного населення.