В Ізмаїльському районі виявили наркоаграрія

Під час проведення обшуку домоволодіння 46-річного жителя села Кислиця правоохоронці виявили три земельні ділянки із незаконними насадженнями конопель. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Ізмаїльський районний відділ поліції Одеської області.
Загалом поліцейські вилучили в громадянина понад 100 кущів наркомісткої рослини і направили їх на дослідження до експертно-криміналістичного центру. Санкціоновані заходи пройшли під процесуальним керівництвом Ізмаїльської окружної прокуратури.
За результатами слідства фігуранту повідомили про підозру в незаконному вирощуванні конопель, передбаченому ч.2 ст.310 Кримінального кодексу України. Згідно з чинним законодавством, такі дії караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Досудове розслідування триває. Поліцейські встановлюють, з якою метою чоловік вирощував наркотичне зілля.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА