У цивільному житті працював комбайнером: у ніч на 14 травня на Одещині захисник неба уразив ворожий «шахед»

У ніч на 14 травня Сергій уразив ударний БпЛА типу «Shahed» на Одещині. Це вже шостий збитий ворожий безпілотник на його рахунку, про що розповіли у пресслужбі 160 зенітної ракетної Одеської бригади, передає видання «Південь сьогодні».
Майже два десятки років Сергій працював комбайнером на Одещині – збирав хліб, працював у полі. Але з початком повномасштабної війни чоловік став на захист країни. Спочатку були бої на Миколаївщині, Херсонщині та Донеччині. Сьогодні воїн виконує бойові завдання в мобільній вогневій групі у складі зенітної ракетної Одеської бригади та захищає українське небо від ворожих ударних безпілотників.
«На війні кожен має свою роботу. Наша – не дати ворожим дронам дістатися до мирних міст і людей. Розуміємо відповідальність, тому працюємо на максимум», – каже Сергій.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – зенітної ракетної Одеської бригади