У межах підготовки до зими Одещина отримає кошти для закупівлі модульних котелень

Одеська область додатково закупить 43 блочно-модульних котельні у межах підготовки до зими. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».
Уряд виділив з резервного фонду 3 млрд грн для придбання 216 блочно-модульних котелень, щоб забезпечити будинки та квартири в усіх регіонах надійним теплопостачанням в умовах російського енергетичного терору. З цієї суми понад 2 млрд грн отримають області в межах реалізації планів стійкості. Ще 966 млн грн буде спрямовано Агентству відновлення для реалізації проєктів в Києві.
Одещина на реалізацію проєктів отримає понад 187,5 млн грн. Фінансування враховує потреби області для посилення резервного теплопостачання та стабільної роботи критичної інфраструктури під час опалювального сезону.
«Ключове завдання для всіх ОВА та громад — оперативно встановити та запустити обʼєкти до старту опалювального сезону. Усе обладнання має бути введено в експлуатацію не пізніше 1 жовтня», — зауважила прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.
Системна підготовка до зими триває в межах Планів стійкості регіонів, які Уряд розробив спільно з обласними адміністраціями та органами місцевого самоврядування. Вони передбачають захист критичних об’єктів, розвиток розподіленої генерації, резервне теплопостачання, а також забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – з соцмереж Юлії Свириденко