У ліцеї Саф’янівської громади сімох учнів госпіталізували з отруєнням невідомою речовиною

Вдень 8 травня до поліції надійшло від медиків повідомлення про те, що до лікарні доставлено сімох учнів одного з ліцеїв Саф’янівської громади з отруєнням невідомою речовиною. Про це пишуть у ГУ Нацполіції в Одеській області, передає видання «Південь сьогодні».
Попередньо встановлено, що на перерві п’ятикласники вжили пігулки, які одна з однокласниць принесла як вітаміни. Після цього усім стало зле.
«Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини інциденту та походження речовини, яка могла спричинити отруєння дітей. За результатами перевірки буде надано правову кваліфікацію події», – проінформували у поліції.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – Нацполіція