У Будинку культури в Арцизькій громаді працюватиме секція з вільної боротьби для молоді

У селі Кам’янське Арцизької громади Болградського району завершили косметичний ремонт приміщень у Будинку культури. На прохання мешканців тут облаштовується простір для занять спортом та розвитку молоді, про що повідомив Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, передає видання «Південь сьогодні».
У приміщеннях Будинку культури працюватиме секція з вільної боротьби, а вже найближчим часом тут відкриється і тренажерний зал.
«Роботи виконано власними силами. Кошти на матеріали було виділено з місцевого бюджету. Приємно, що оновлений простір уже активно використовується: працює секція, діти регулярно відвідують тренування та мають можливість займатися спортом у комфортних умовах. Дякую всім, хто долучився до виконання робіт, доклав зусиль та підтримав цю важливу ініціативу», – пише Сергій Парпуланський.


Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – з допису Сергія Парпуланського