Постраждалого під час вибуху бензовоза в порту Рені доставлено до Одеського опікового центру

Як уже повідомляло наше видання, увечері 19 липня на території Ренійського морського порту вибухнула автоцистерна з бензином, внаслідок чого сталася сильна пожежа. Виклик до ДСНС надійшов о 21 годині 23 хвилини. Пожежники, які прибули на місце займання, виявили, що спалахнули три автоцистерни з паливно-мастильними матеріалами.
У ліквідації наслідків пожежі було задіяно 25 співробітників Служби порятунку та 5 одиниць техніки. Пожежу, що охопила територію 600 квадратних метрів, було ліквідовано о 22 годині 48 хвилин. На жаль, одна людина загинула, інша – працівник порту 1978 року народження – отримала сильні опіки і була доставлена в реанімацію Ренійської центральної міської лікарні.
На наше прохання генеральний директор Ренійської ЦМЛ Олег Бурля прокоментував стан постраждалого.
«Насправді до нас надійшло двоє постраждалих на пожежі в порту, але другий отримав лише незначні опіки. Йому надано медичну допомогу, і сьогодні, 20 липня, його вже випишуть. Він не потребує стаціонарного лікування. Щодо другого постраждалого, у ЗМІ з’явилася інформація, що він отримав 95 відсотків опіків тіла. Насправді у нього близько 70 відсотків опіків, але, звичайно, стан пацієнта – дуже важкий. Це опіки різного ступеня – від поверхневих до глибоких. Найнебезпечнішими є саме глибокі опіки. Насамперед страждають внутрішні органи: токсини, які утворюються в процесі горіння, всмоктуються в кров і вражають печінку, нирки тощо. Отже, порушуються всі обмінні процеси в організмі, зокрема білкові, що лише погіршує стан людини. Вранці 20 липня пацієнта відвезли на реанімобілі у супроводі лікаря-реаніматолога до Одеського опікового центру. Наразі дуже важко прогнозувати, чи має постраждалий шанс вижити з такими опіками. Тому я утримаюся від будь-яких прогнозів. Щодо загиблого у мене жодної інформації немає. Знаю лише, що труп направили до Ізмаїла на судмедекспертизу», – розповів Олег Бурля.
Андрій ПОТИЛІКО
Фото ілюстративне