По Одещині вночі ворог випустив п’ять ракет, знищені склади з пшеницею

Сьогодні, в ніч на 21 серпня, з акваторії Чорного моря російська армія випустила по Одещині п’ять ракет типу “Калібр”.
Як вже повідомляла служба зв’язків з громадськістю повітряного командування “Південь”, дві ракети зенітним ракетним підрозділом було збито над морем.
Пізніше в Оперативному командуванні «Південь» проінформували, що три ракети поцілили в одне з сільськогосподарських підприємств Одеського району.
«Є влучання в зерносховище без подальшого горіння. Поранених немає», — повідомили в ОК “Південь”.
Також «прильот» прокомментували в Одеській районній військовій адміністрації:
«Вночі нанесено ракетний удар по агропідприємству, яке знаходиться в одній з громад Одеського району. В результаті удару знищено склади з пшеницею, зібраною цьогоріч. Жертв, на щастя, немає. В прилеглих багатоквартирних будинках пошкоджено стелі, вікна та дахи».
Фото ілюстративне