На півдні Одещини 1 червня ворожими ударними БпЛА пошкоджені сонячні панелі

Ворог продовжує цілеспрямовано та цинічно бити по цивільній інфраструктурі півдня Одещини. Про наслідки атаки 1 червня повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».
Попри активну роботу ППО, 1 червня ударними безпілотниками пошкоджені сонячні панелі альтернативної генерації на території приватного підприємства.
На щастя, обійшлося без постраждалих.
