Мешканцям Арциза пропонують обрати формат святкування Дня міста

Цього року, наприкінці серпня, Арциз відсвяткує 210 років з дня заснування. Для підготовки до цієї важливої дати незабаром буде створено оргкомітет та розпочнуться активні обговорення. Проте насамперед місцеву владу цікавить ставлення жителів громади до проведення святкових заходів, про що у своєму дописі написав Арцизький міський голова Сергій Парпуланський, передає видання «Південь сьогодні».
«Хочу запитати саме у вас — мешканців Арциза — наскільки доцільним ви вважаєте проведення святкування у звичному для нас форматі: парад, концерт, фестиваль, розваги, масові заходи?» — поставив питання жителям Сергій Парпуланський.
Незалежно від цього, в Арцизі обов’язково до Дня міста оберуть Почесного жителя громади, вручать житло молодим спеціалістам та проведуть локальні тематичні заходи й відзначення.
Головним питанням залишається масштаб і формат відзначення цієї дати:
«Але все ж хочеться зрозуміти: чи потрібне місту саме велике, масштабне святкування? Чи, можливо, сьогодні варто шукати інші формати — більш сучасні, символічні або корисні для громади? Розумію, що ще зарано говорити про детальний план, але нам уже зараз важливо бачити напрямок подальших дій».
У коментарях до допису Арцизького міського голови мешканці можуть надати свої думки щодо проведення великого Дня міста, доречних форматів та, за наявності, нових ідей замість традиційного масового святкування.
«Ваша думка справді важлива», — наголосив Сергій Парпуланський.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА