ДТЕК Одеські електромережі та ветеранська організація співпрацюватимуть у напрямку адаптації захисників-енергетиків

ДТЕК Одеські електромережі та ГО «Veterans HUB ODESA» підписали меморандум про співпрацю. Йдеться про адаптацію та соціалізацію ветеранів-енергетиків, які повертаються після фронту до звичайних робочих буднів в рідній компанії, про що розповіли у громадській організації, передає видання «Південь сьогодні».
За програмою співпраці, фахівці Veterans HUB ODESA надаватимуть ветеранам та їхнім родинам безплатну психологічну підтримку, юридичні консультації, допомогу з працевлаштуванням тощо. Також для ветеранів організовуватимуть виїзні ретрити, адаптивний спорт і реабілітаційний масаж.
За інформацією ДТЕК Одеські електромережі, у компанії впроваджують і власну програму підтримки «ПроВетеран». HR-фахівці, психологи, юристи, медики та спеціалісти із соціальної підтримки допомагають колегам, які повертаються з війська.
«Підтримка – від мобілізації до повернення на роботу. Вона включає психологічну допомогу військовослужбовцям, ветеранам та їхнім родинам; медичний супровід поранених; розширене медичне страхування після демобілізації; допомогу з адаптацією через наставників та можливості перепрофілювання чи перекваліфікації»

Нині до цивільного життя та роботи у ДТЕК Одеські електромережі вже повернулися 33 ветерани-енергетики. Водночас 136 працівників – служать у лавах Збройних Сил України.
«ДТЕК Одеські електромережі продовжує розвивати ветеранський напрям у компанії і створює умови для повернення ветеранів до роботи», – пишуть у компанії.
Нагадаємо, за оцінкою платформи «Опендатабот», АТ «ДТЕК Одеські електромережі» стало найбільшим роботодавцем Одеської області.
Від ГО «Veterans HUB ODESA» меморандум підписав заступник керівника Микола Сторожук, а від АТ «ДТЕК Одеські електромережі» – генеральний директор компанії Дмитро Григор’єв.

Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – Veterans HUB ODESA