Через що треба пройти ізмаїльським абонентам, щоб повернути кошти, переплачені в «Одесагаз-Постачання» (відео)

Звечора кожного дня колишні абоненти «Одесагаз-Постачання» займають чергу під дверима ізмаїльського офісу компанії, щоб наступного дня спробувати повернути кошти, переплачені за споживання газу.
З 1 травня 2022 року компанія «Нафтогаз України» стала постачальником «останньої надії» для 12 мільйонів українців, серед яких 519 тисяч побутових споживачів Одещини. Але офіційного повідомлення про такі кардинальні зміни абоненти не отримали, тому провели оплату за травень старому постачальнику – «Одесагаз-Постачання». А ось, щоб повернути потрачені кошти людям наразі доводиться пройти через чималі труднощі.
Детально – в сюжеті інформаційної агенції «Юг.Today».
Ксенія ПЕРЕВЕРЗЄВА