Безпекова ситуація в Одеській області станом на ранок 22 серпня

Ніч з 21 на 22 серпня в Одеській області минула без сигналів повітряної тривоги та на щастя, без обстрілів. Сили оброни Одещини продовжують виконувати бойові завдання та тренуватися цілодобово. Тому якщо мешканці регіону чують сигнали, схожі на вибухи, не треба панікувати. Про це сьогодні, 22 серпня, повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає інформаційна агенція «Юг. Today».
За даними Оперативного командування «Південь», корабельне угруповання в Чорному морі нарощує свою присутність до чотирнадцяти одиниць, які тримаються на безпечній відстані за мисом Тарханкут. При цьому напоготові пять носів з 30 ракетами типу «Калібр». Їх супроводжує один великий десантний корабель.
Вчора понад вечір на узбережжі Одещини знищено контрольованим підривом ще одну морську міну, що штормове море принесло до берега.
Речник ОВА, в свою чергу розповів, що в Одеській області триває контрдиверсійна операція. Є кілька затриманих людей, чию причетність до розвідувально-диверсійних груп противника та до дій колаборантів перевіряють. Подробиці Сергій Братчук обіцяв розповісти пізніше.
Додамо, що в ОК «Південь» відзвітували про успіхи на Південному напрямку фронту за минулу добу.
Так, авіацією Збройних Сил України нанесено два удари по опорному пункту, скупченню живої сили, озброєння та техніки в районах Олександрівки й Бурханівки.
В рамках виконання вогневих завдань ракетно-артилерійськими підрозділами посилено вогневий контроль та відкореговано пропускну спроможність Каховського мосту.
Окупаційним військам завдано втрат у кількості двадцяти рашистів, однієї корпусної самохідної гармати типу «Гіацинт-С»,однієї самохідної гаубиці «Мста-С», двох пускових установок С-300, однієї радіолокаційної станції підсвітлення й наведення, одного мобільного радіолокаційного комплексу виявлення аеродинамічних і балістичних об’єктів «Небо-М», двох буксируваних мінометів 120-го калібру, трьох одиниць броньованої техніки. Остаточні втрати ворога дорозвідуються.
«Враховуючи всі загрози і ризики, що несе із собою нагнітання обстановки в регіоні, не наражайте себе на небезпеку, будьте свідомими і мудрими, не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, дотримуйтесь алгоритму і правил дій, не довіряйте фейкам і сумнівним джерелам інформації.
Довіряйте силам оборони та не сповіщайте ворога про їх дії заради вашої безпеки та захисту», – звернулися до жителів Півдня України наші захисники.
Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – ілюстративне