Безпекова ситуація в Одеській області станом на ранок 20 серпня

Ніч із 19 на 20 серпня в Одеській області знову минула під сигнали повітряної тривоги, але без обстрілів, на відміну від Миколаєва, де ворог продовжує наносити удари по захисниках «фортеці» для нашого регіону. Противник, як і раніше, намагається активізувати повітряну розвідку. Про це сьогодні, 20 серпня, повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає інформаційна агенція «Юг. Today».
За даними Оперативного командування «Південь», у Чорному морі корабельне угруповання ворожого флоту з 12 кораблів та катерів маневрує вздовж кримського узбережжя, ховаючись від імовірного ураження. Але напоготові тримає два надводних ракетоносії, споряджених 16 ракетами, та два великих десантних кораблі.
в ОК «Південь» також вчергове порадували успіхами на Південному напрямку фронту за минулу добу.
Так, авіацією ЗСУ нанесено одинадцять ударів по ворожих позиціях в районах Олександрівки, Благодатного, Великопілля, Новопетрівки, Костромки, Білогірки та Брускінського.
Продовжуючи виконання вогневих завдань, ракетно-артилерійськими підрозділами спричинено втрати противника у кількості 17 рашистів, одного радіолокаційного комплексу розвідки і контролю стрільби «Зоопарк 1», чотирьох одиниці автомобільної та броньованої техніки. Остаточні втрати ворога дорозвідуються.
«Ворог продовжує тактику спроб встановлення психологічного контролю над свідомістю незламних українців. Тому загрози ракетних ударів та артилерійських обстрілів лишаються цілком реальними і очевидними.
Але не варто піддаватися паніці і провокаціям. Сприймайте критично і виважено інформацію, довіряйте тільки достовірним офіційним джерелам і силам оборони», – закликають мешканців південних регіонів військові.
Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – ілюстративне