ЗСУ на Херсонщині знищили всі важливі для рашистів мости та прорвали першу лінію оборони ворога

Сьогодні, 29 серпня, із самого ранку надходять гарні новини з Херсонщини. Збройні Сили України прорвали першу лінію оборони рашистів під Херсоном. Більш того, 109-й полк так званої «ДНР» відійшов зі своїх позицій у Херсонській області, а російські десантники, які були їхньою підтримкою, втекли з поля бою. Про це повідомляє інформаційна агенція «Юг.Today» з посиланням на телеграм-канал Оперативного командування «Південь».
За інформацією оперативного угрупування військ «Каховка», ситуація на тимчасово окупованій території Херсонщини вкрай непроста. «HIMARS» знищили практично всі великі мости (Антонівський залізничний, автомобільний та Новокаховський). Залишилися лише пішохідні переходи.
Російська армія виявилася відрізаною від постачання озброєння та особового складу з території Криму. Для України це блискучий шанс повертати свої території.
Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – ОУВ «Каховка»