Зранку ворог знову атакував Одещину: є постраждалі

Ворог продовжує комбіновано атакувати Одещину. Сьогодні, 15 травня, зранку в Одеському районі зафіксовано влучання в обʼєкти цивільної та транспортної інфрастуктури. Про це повідомляє начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».
За попередніми даними, постраждало семеро людей. Одна людина у важкому стані. Усім постраждалим надається необхідна медична допомога.
«Прошу мешканців до відбою повітряної тривоги перебувати у безпечних місцях», – додав Олег Кіпер.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА
Фото ілюстративне