З порту Одещини завтра відправиться судно з пшеницею для країни, що потерпає від голоду

Сьогодні, 14 серпня, міністр інфраструктури України Олександр Кубраков та начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відвідали порт «Південний», куди вчора прибуло під завантаження судно BRAVE COMMANDER під прапором Ліберії.
Про це повідомила прес-служба Одеської ОВА, передає інформагенція «Юг.Today».
Олександр Кубраков відзначив, що це судно була зафрахтоване Світовою продовольчою програмою ООН для перевезення продовольства до Ефіопії.
«Зараз ми бачимо фінальні приготування судна перед відправленням понад 23 тисяч тонн пшениці для жителів Ефіопії. Ця країна уже другий рік поспіль потерпає від рекордної посухи та збройного протистояння. Українське зерно для них без перебільшення – питання життя та смерті. Вже завтра плануємо відправлення судна до Ефіопії. Разом з тим продовжуємо роботу зі Світовою продовольчою програмою ООН, аби такі рейси стали регулярними і були чітко орієнтовані на гуманітарну допомогу до тих регіонів світу, де це найбільше потрібно» – наголосив міністр інфраструктури України.


