Ввечері ворог вдарив по енергетичному об’єкту у Білгород-Дністровському районі

Ввечері 14 травня ворог завдав удару по енергетичній інфраструктурі Одещини. Внаслідок атаки БпЛА пошкоджено енергетичний обʼєкт в Білгород-Дністровському районі. На щастя, постраждалих немає. Про це повідомив начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».
В результаті атаки було знеструмлено 32 населених пункти. Загалом понад 15 тисяч абонентів залишилися без світла.
Станом на 21:00 енергетикам вдалося перезаживити 12 тисяч абонентів.
Енергетики вживають усіх заходів для якнайшвидшого відновлення електропостачання всім споживачам. Об’єкти критичної інфраструктури переведені на резервне живлення.
Фото ілюстративне