Ворог вдарив по пологовому відділенню на Одещині в той час, коли там народжувала пацієнтка

Вранці, 1 червня, ворог завдав чергового цинічного удару по цивільній інфраструктурі півдня Одещини. Про це пише начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає видання «Південь сьогодні».
В результаті атаки пошкоджено пологове відділення та адміністративні будівлі лікарні. У медзакладі пошкоджено фасад, двері та понад 30 вікон. У відділенні перебували 6 породіль із немовлятами, одна жінка – при пологах.
«На щастя, пацієнтки та персонал не постраждали», – зазначив Олег Кіпер.
Наразі тривають роботи з ліквідації наслідків.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА
Фото ілюстративне