Водне сполучення між Білгородом-Дністровським та Овідіополем поставлено на паузу

Рейси пасажирського судна «Білгород-Дністровський – Овідіополь» відтерміновуються до 16 серпня. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на телеграм-канал Білгород-Дністровської міськради.
Як пояснило керівництво міста, представники підприємства-перевізника повідомили, що рейси судна, яке працювало в тестовому режимі, відтерміновуються через низький рівень води у Дністровському лимані.
Перевізник сподівається відновити сполучення з 16 серпня.
Інформація щодо розкладу руху та подальшої роботи буде повідомлена додатково.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА