Вночі на Одещині кулеметник вразив одразу два ударні безпілотники

Результативною бойовою роботою у ніч на 18 травня відзначився Олександр – кулеметник мобільної вогневої групи, яка виконує бойові завдання у складі 160 зенітної ракетної Одеської бригади. Про це пресслужба бригади пише на своїй сторінці в Фейсбук, передає видання «Південь сьогодні».
Із великокаліберного кулемета на Одещині він вразив два ворожі ударні БпЛА типу «Shahed».
Олександру 42 роки, він – батько чотирьох дітей. До лав Збройних Сил України добровільно долучився у 2022 році.
Захисник брав участь у бойових діях на Донеччині, Чернігівщині та Курщині, де отримав поранення. Після відновлення вже понад рік виконує бойові завдання із захисту неба півдня України.
На рахунку Олександра – дев’ятнадцять знищених ворожих безпілотників.
«Я вірю, що війна обов’язково закінчиться і ми повернемося до своїх родин. Дуже хочу, щоб росіяни зрозуміли, яку помилку зробили, коли прийшли на нашу землю. А ми й надалі будемо робити все, щоб захистити Україну, своїх людей і своє майбутнє», – говорить захисник.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА