Вночі 28 травня рф завдала удару по Білгороду-Дністровському: про наслідки атаки

У ніч на 28 травня Білгород-Дністровський зазнав російської атаки. У місті є влучання ударних безпілотників у багатоквартирні, приватні житлові будинки та об’єкт інфраструктури — пошкоджено скління, покрівлі, огорожі, вікна та двері. Про це повідомив секретар Білгород-Дністровської міської ради Олександр Скалозуб, передає видання «Південь сьогодні».
У деяких районах міста внаслідок обстрілу відсутнє електропостачання. На щастя, загиблих немає.

З перших хвилин після оголошення відбою повітряної тривоги, над ліквідацією наслідків атаки розпочали роботи комунальні підприємства міста, служби ДСНС, аварійні бригади ДТЕК. На місцях влучань розгорнуті мобільні штаби за участю фахівців міської ради, які надають консультації громадянам та проводять обстеження будинків, що зазнали руйнувань.
До допомоги постраждалим долучилися громадські організації Товариства Червоного Хреста та «Десяте квітня».


Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – з допису Олександра Скалозуба