Валерія Єжова продовжує збір коштів на потреби ЗСУ: цього разу на спеціальному волонтерському турнірі

Інформаційне агентство «Юг.Today» вже неодноразово розповідало читачам про доньку уродженця Ізмаїла Максима Єжова Валерію, яка збирає гроші для ЗСУ, граючи з бажаючими в шашки. Нагадаємо, що спочатку чемпіонка Києва та Європи запрошувала до гри перехожих біля магазину. Але після того, як про вчинок Валерії розповіли ЗМІ, дівчинку почали запрошувати до участі у благодійних заходах.
Так, у Департаменті суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації організували захід, аби підтримати ЗСУ та популяризувати гру в шашки. Відкритий волонтерський турнір відбувся у Оболонському VcentriHUB, повідомив Офіційний портал Києва. Зіграти з Валерією, яка таким чином уже кілька місяців збирає кошти на потреби наших військових, прийшли десятки киян.
«Загалом така зустріч несе одразу кілька важливих місій. По-перше, ми продовжуємо підтримувати наших військових та з новою силою актуалізуємо це питання. І важливо, що долучаємо до цього процесу молоде покоління, яке також має розуміти важливість допомоги армії. По-друге, сприяємо розвитку спорту, популяризуючи гру в шашки. Такі заходи плануємо проводити системно й на базі інших VcentriHUB, також підтримуючи Федерацію шашок міста Києва», – зазначив директор Департаменту суспільних комунікацій КМДА Роман Лелюк.
Юна волонтерка грала із сімома опонентами одночасно. За дві години волонтерського турніру рахунок на підтримку українській армії поповнився на сім тисяч гривень
«Валерія – гарний приклад, як в умовах війни людина може принести країні колосальну користь, роблячи те, що в неї виходить найкраще», – наголосив Роман Лелюк.
. Загалом завдяки своїй майстерності Валерія Єжова уже назбирала для ЗСУ – 91 500 гривень.
«Ми пишаємося, що в нашому місті таке прекрасне молоде покоління – сміливе, віддане та не на роки розвинене. Особисто мені як керівниці Департаменту молоді та спорту приємно, що Валерія популяризує гру в шашки. Подивіться, скільки людей проявили бажання стати її опонентами. І ще скільки продовжать грати вдома зі своїми близькими!» – зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, яка теж долучилася до благодійного турніру.


Діана ГЕРГІНОВА