В Одеському зоопарку бейбі-бум: пари яких тварин цієї весни вже мають поповнення

Справжній бейбі-бум цієї весни спостерігають в Одеському зоопарку. Про це розповідають у пресслужбі установи, передає видання «Південь сьогодні».
«Наш зоопарк наповнився новим життям, веселим тупотінням маленьких копит, допитливими поглядами та першими невпевненими кроками малюків. Цього року поповнення у тварин особливо багато — як ніколи раніше», — зазначають працівники зоопарку.
Малюки народилися у вовків, кіз, овець, лам, муфлонів та української сірої худоби. Також цієї весни поповнення сталося у приматів — один малюк народився у павіанів гамадрилів і ще один — у зелених мартишок.

«Кожне нове життя — це велика радість для працівників зоопарку та важливий показник того, що тварини почуваються комфортно, у безпеці та під надійною опікою», — зауважили в установі.
Особливе захоплення у відвідувачів викликають маленькі вовченята — активні, грайливі та дуже допитливі. Не менш зворушливим є малюк павіанів гамадрилів, який постійно тримається поруч із мамою. А маленька зелена мартишка вже починає досліджувати навколишній світ.

Маленькі лами та муфлони також радують гостей своєю кумедною поведінкою та першими прогулянками вольєрами.
«Весна — це завжди час оновлення та народження нового життя. І цього року особливо яскраво відчуває цю атмосферу. Ми щиро запрошуємо одеситів та гостей міста завітати до зоопарку й на власні очі побачити наших маленьких мешканців, які щодня дарують море позитивних емоцій», — пишуть в Одеському зоопарку.

Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – Одеський зоопарк