В Одеській ОВА дали роз’яснення з приводу комендантської години на День Прапора та День Незалежності

Протягом сьогоднішнього дня в соціальних мережах ширилася інформація про можливе введення подовженої комендантської години на День Прапора та День Незалежності. Чутки були пов’язані з закликами влади бути у ці святкові дні особливо обачними через можливу активізацію ворожих ракетних ударів.
Одеська обласна військова адміністрація поширила звернення до мешканців області, де спростувала інформацію про подовжену комендантську годину, але закликала бути обережними та обачними.
«Шановні одесити та мешканці Одеської області!
Повідомляємо, що змін у часі та терміні дії комендантської години у найближчий період, на території Одеси та Одеської області не відбудеться!
Проте Одеська обласна військова адміністрація закликає усіх цього тижня бути особливо пильними: дотримуватися заходів безпеки і за сигналу повітряної тривоги одразу йти в укриття.
Проведення масових заходів, з нагоди Дня Незалежності – буде заборонено, адже ворог – непередбачуваний. Пам’ятайте: прості правила та заходи безпеки допоможуть зберегти життя вам та вашим близьким!
Нагадаємо, комендантська година діє на території Одеси і Одеської області з 23.00 до 5 ранку», – звернулися в ОВА до мешканців регіону.