В Одеській області на хабарі затримано начальника митного посту

Працівники ДБР завершили досудове розслідування відносно начальника митного посту в Одеській області, який отримував хабарі з комерційних структур за прискорене розмитнення автомобілів. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Державне бюро розслідувань.
Обвинувальний акт направлено до суду.
Досудове розслідування встановило, що протягом 2020-2021 років посадовець митного посту «Одеса-автомобільній» систематично отримував гроші від бізнесменів за забезпечення протиправного впливу на службовців митних постів для безперешкодного оформлення транспортних засобів. Гроші зловмисник отримував у закладах харчування у самому центрі Одеси. Слідством задокументовано декілька таких фактів. Затримали посадовця «на гарячому» під час отримання хабаря за розмитнення 36 автомобілів.
Зловмиснику висунуто обвинувачення у зловживанні впливом (ст. 369-2 КК України), прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).
Посадовцю загрожує до 8 років позбавлення волі.
Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА