В Одесі під час міжнародного саміту голові Асоціації гагаузьких товариств України Юрію Дімчогло вручили нагороду

В Одесі під час проведення міжнародного саміту «Україна – Південно-Східна Європа» голові Асоціації гагаузьких товариств України Юрію Дімчогло міністр закордонних справ України Андрій Сибіга вручив медаль «За підтримку української дипломатії». Про це повідомляє видання «Південь сьогодні».

«Українська дипломатія — це один із ключових фронтів у цій нелюдській війні.
І українські дипломати — це справжні воїни та герої нашого часу.
Щиро дякую Міністрові закордонних справ України Андрієві Івановичу Сибізі за велику честь та відзнаку, вручену мені – як представникові всього гагаузького народу України – під час проведення в Одесі міжнародного саміту «Україна – Південно-Східна Європа».
Слава Україні! Yaşasın Gagauzlar!» – написав Юрій Дімчогло на своїй сторінці у Фейсбук.
Як відомо, Юрій Дімчогло ще з часів свого депутатства в Одеській обласній раді брав участь у міжнародній діяльності регіону, а згодом і України. Це і проєкти Агентства транскордонного співробітництва «Єврорегіон Нижній Дунай», і співпраця з Румунією та Туреччиною, робота з встановлення зв’язків та підписання важливих договорів з румунськими партнерами та побратимство між Одеською областю і регіонами Турецької Республіки на Середземному та Чорному морях – Стамбул, Самсун та Мугла.
Міжнародна діяльність Юрія Дімчогло помітна і зараз – це участь у важливих україно-турецьких заходах.
Тож, висока нагорода Міністерства іноземних справ – це результат багаторічної та плідної роботи. Сподіваємося, що й у подальшому міжнародна діяльність нашого земляка Юрія Дімчогло буде плідною та служитиме процвітанню Одещини та України.