В Одесі командувач ВМС ЗСУ привітав випускників Військово-морського ліцею із завершенням навчання
10:14 31/05/2026
Командувач ВМС ЗСУ Олексій Неїжпапа привітав вихованців Військово-морського ліцею із завершенням навчання. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук, передає видання «Південь сьогодні».
Ліцеїсти отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та знаки про закінчення Військово-морського ліцею імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного. Цей випуск став уже шістнадцятим в історії навчального закладу. Також відзначили кращих ліцеїстів та тисячного випускника ліцею.
«Попереду у кожного – власний шлях і важливі рішення. Поважаю ваш вибір продовжити навчання у вищих військових навчальних закладах. Переконаний, що знання, характер і цінності, які ви здобули в ліцеї, стануть надійною основою для вашого майбутнього.
Сьогодні український флот продовжує розвиватися та зміцнюватися. Попереду багато викликів і завдань, для яких потрібні освічені, мотивовані та професійні фахівці. Саме такими я бачу вас.
Пишаюся кожним і кожною. Дякую батькам і колективу ліцею за виховання гідних громадян нашої країни!» – написав Олексій Неїжпапа.