В ніч на 25 травня воїн збив чотири ворожих ударних безпілотника

На фото – Андрій, кулеметник мобільної вогневої групи радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького. Бойова робота у ніч на 25 травня 2025 року запам’ятається воїну надовго – захисник збив у небі над Миколаївщиною чотири ворожих ударних БпЛА типу «Shahed». Про це повідомили комунікаційники радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького, передає видання «Південь сьогодні».
«Це зараз я хвилююся, коли усвідомив, яку роботу виконав, коли зранку почали вітати побратими, друзі», – зізнається Андрій, – «А от під час нічної бойової роботи у мене не було жодного хвилювання, лише зосередженість на виконанні завдання – знищити ворожу повітряну ціль! Так, зараз я задоволений результатом, але причин розслаблятися немає. Маю бути завжди напоготові відбивати ворожі атаки – заради України, заради безпеки кожної родини та сім’ї!»