Кращі випускники шкіл Кілійської громади отримали грошові винагороди

Сьогодні, у День молоді, голова Кілійської громади В’ячеслав Чернявський привітав найкращих учнів та випускників Кілійської громади і вручив їм сертифікати на отримання грошової нагороди за здобутки у навчанні. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на сторінку голови громади у Фейсбук.
Як розповів нашим журналістам керівник відділу освіти та молодіжної політики Кілійської міської ради Сергій Мергут, нагородження кращих учнів громади в Кілії є вже доброю традицією.
Цього року нагороди від керівництва громади отримали десять хлопців та дівчат.
Серед них шість золотих медалістів: Владислав Зенченко (Кілійська школа №3), Ангеліна Кутас (Шевченківська школа №1), Софія Тимофєєва (Шевченківська школа №2), Валерія Чуканова (Шевченківська школа №2), Валерія Гіржева (Трудівська школа) та Христина Шаргородська (Трудівська школа). Їх керівництво громади заохотило сертифікатами на суму 3000 гривень.
Сертифікати на 2000 гривень отримали срібні медалісти – Аліна Бабенко (Шевченківська школа №2) та Віолетта Грігорьєва (Кілійська школа №3).
Також грошовими винагородами керівництво громади відмітило Дар’ю Шипинську – випускницю Кілійської школи №2 та Ярослава Чернова – учня 10 класу Дмитрівської школи. Дар’я – призерка обласної олімпіади з української мови та літератури (ІІІ місце), а Ярослав – призер обласної олімпіади з молдовської мови та літератури (І місце). Переможці олімпіад отримали 2000 та 3000 гривень відповідно.
«Дякую педагогічним колективам нашої громади за знання і вміння, які ви передаєте нашим дітям – своїм вихованцям, батькам – за підтримку, розуміння та витримку, учням – за те, що своїми здобутками підіймаєте престиж нашої громади. Бажаю нашим випускникам легкого життєвого шляху, успіхів у починаннях та здійснення бажань! А кожній родині – затишку, спокою, достатку і миру!», – звернувся до всіх причетних до таких високих здобутків В’ячеслав Чернявський.
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА