В Ізмаїлі внаслідок ДТП постраждали троє дітей

Сьогодні вдень, 22 травня, на розі вулиць Комерційна та Княгині Ольги в місті Ізмаїл сталась автопригода, про що повідомили у ГУ Нацполіції в Одеській області, передає видання «Південь сьогодні».
Правоохоронці попередньо встановили, що 47-річний водій автомобіля «Volkswagen», рухаючись другорядною дорогою, не надав перевагу 41-річній водійці автомобіля «Hyundai», яка їхала головною дорогою, унаслідок чого сталося зіткнення транспортних засобів.

Від удару авітвку «Hyundai» відкинуло на тротуар, де перебували двоє 12-річних хлопців. Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждали малолітні пішоходи та 11-річний син кермувальниці «Hyundai», який знаходився з матір’ю в автівці.
Усіх дітей доставили до медичного закладу з різними тілесними ушкодженнями. Водії не постраждали, їх перевіряють на стан сп’яніння.
«Слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції встановлює всі обставини події. Вирішується питання щодо її правової кваліфікації», — зазначили у Нацполіції.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – Нацполіція