В Ізмаїлі попри дощ відбулася акція-нагадування про зниклих безвісти та військовополонених захисників України

Вже рік в Ізмаїлі родини зниклих безвісти та військовополонених захисників України виходять на перетин двох проспектів, щоб нагадати суспільству про своїх рідних.
У дощ, мороз та спеку жінки, чоловіки та діти стоять вздовж дороги з портретами своїх батьків, синів, онуків. На плакатах їхні біль, віра та сподівання – «Поверніть додому наших Героїв», «Кохаю. Чекаю додому», «Полон вбиває», «Безвісти зниклі не означає забуті»…
Ось і вчора, 30 травня, попри дощ родини вийшли, щоб стати голосом наших захисників – зниклих безвісти або військовополоненних. Повз, сигналячи, проїжджали автівки.
Акції проходять через суботу об 11.00. Приходьте, підтримуйте, станьте голосом захисників.
Як прошла акція – у відео видання «Південь сьогодні».
Дмитро ЄФИМОВ