В Арцизі запустили в роботу модернізовану свердловину (відео)

Сьогодні в місті Арциз запустили в роботу свердловину у Глінці. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Арцизської громади Сергій Парпуланський, передає інформаційне агентство «Юг.Today».
«Завдяки плідній співпраці з Червоним Хрестом нам вдалося повністю модернізувати свердловину, замінити застаріле обладнання на нове і сучасне, та вирішити проблему з водопостачанням у цій частині міста», – написав голова громади.
Сергій Парпуланський також подякував Товариству Червоного Хреста за підтримку та надану допомогу у вирішенні нагальної для міста проблеми.
Фото ілюстративне
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА