У Саратській ТГ двох медалістів нагородили премією, а учасники воєнно-патріотичної гри отримали бронежилети для тренувань

Сьогодні голова Саратської ТГ Вікторія Райчева та начальник управління освіти Нелля Страт нагородили учениць опорного навчального закладу громади сертифікатами на одноразову грошову премію на суму 3000 грн.
Про це повідомляється на офіційній сторінці в Фейсбук Саратської селищної ради, передає інформагенція «Юг.Today».
«Були нагороджені учениці Поморцева Анастасія та Клівець Ксенія, які своєю працелюбністю, завзяттям та старанністю, серед 12 медалістів нашої громади, єдині підтвердили своє звання, здобувши відмінні результати на тестуваннях», – прокоментували в селищній раді.


Також були нагороджені хлопці і дівчата рою «Мирний 8-й батальйон» Саратського опорного закладу загальної середньої освіти Саратської селищної ради, які вибороли ІІІ місце у загальному заліку обласного етапу змагань дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і теперь представлятимуть громаду і свою школу на державному рівні. Юні патріоти нашої Вітчізни отримали набір бронежилетів для тренувань.

