У ніч на 19 травня на Одещині кулеметник записав на свій рахунок другий збитий російський «шахед»

Минулого тижня друге результативне збиття ворожого ударного безпілотника типу «Shahed» записав на свій рахунок Сергій – кулеметник мобільної вогневої групи радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького. Ціль було знищено у ніч на 19 травня на Одещині, про що повідомили у дописі Повітряного командування «Південь», передає видання «Південь сьогодні».
Свого часу воїн пройшов підготовку у 151 Навчальному Центрі та з вдячністю згадує інструкторів і навчання, яке сьогодні допомагає впевнено діяти під час бойової роботи.
«У навчальному центрі мені дали хорошу базу, було багато практики. Коли є підготовка – ти дієш спокійніше й упевненіше», – говорить Сергій.
Нагадаємо, Сергій родом з Одещини. До війни він працював у будівництві: починав підсобним робітником, а згодом відкрив власну будівельну справу. Коли почалася широкомасштабна збройна агресія рф, допомагав війську, а потім вирішив і сам стати до строю. Вдома на захисника чекає любляча дружина та двоє дітей. Кожне бойове чергування для Сергія — це думка про рідних, про їхню безпеку.
Підготувала Амєлія МИЙНОВА
Фото – радіотехнічної бригади імені Богдана Хмельницького