У Кілійській громаді місцеві мешканці по-особливому причепурили рідне село до Дня Незалежності

Фурманівку Кілійської громади по-особливому прикрасили до Дня Незалежності України завдяки спільним зусиллям місцевих активістів, фермерів, комунальних служб та працівників школи. В селі навели лад в поймі річки Єнікьой, впорядкували сміттєзвалище та створили власноруч оригінальні квітники. Про це розповіли в місцевій групі «Фурманівка. Інформаційна сторінка», передає ІА «Юг. Today».
Як повідомила місцева мешканка Алла Головачова, в Фурманівці є багато людей, які постійно опікуються її проблемами. Зокрема, Дмитро Коваль завжди відгукується на прохання надати матеріальну допомогу і техніку для благоустрою. Цього разу Роман Коваль та Олександр Татауш майстерно навели лад в поймі річки Єнікьой, яка протікала через центр села.


СВК «Вікторія» для впорядкування сміттєзвалища виділив екскаватор, а Анатолій Стратуца професійно впорався з цим завданням.


Окрему подяку Алла Головачова висловила місцевим «бджілкам-трудівницям» Людмилі Татару, Риті Муту, Наталі Горун, Анатолію Волошину та Олександру Чернезі. Під керівництвом Валентини Сирбу ця група небайдужих мешканців села постійно чаклують над квітами в таку аномальну спеку, роблячи квітучим не тільки клумби, а й серця людей, які милуються цією красою.
Активну участь в благоустрої прийняли працівники Фурманівської школи – Степан Ботня, Анатолій Лянка, Іван Шестюк та Едуард Чернега.
Нагадаємо, що в Фурманівці місцеві фермери та активісти самотужки відремонтували непроїзні дороги. Окрім того, в селі створили власну «Мрію» з дитячим колоритом. Таку відповідальну місію взяв на себе старенький човен, який багато років припадав пилом на березі озера.







Підготувала Інна ДЕРМЕНЖІ, фото – Алла ГОЛОВАЧОВА