У громаді Білгород-Дністровського району зняли випуск популярного телепроєкту

Сьогодні, 19 травня, до Сергіївської громади завітав ведучий та журналіст Анатолій Анатоліч, який зараз працює над проєктом «Міста» на телеканалі «Дім». Про це у Фейсбук повідомив секретар Сергіївської селищної ради Артем Шевченко, передає видання «Південь сьогодні».
«У цій передачі він їздить різними містами України та показує, як вони живуть під час війни. Знімали сюжет про нашу громаду. Має вийти у червні. Дякую, що завітали», – зазначив Артем Шевченко.
Тож невдовзі чекаємо на випуск передачі про Сергіївську громаді на каналі «Дім».
Підготувала Діана ГЕРГІНОВА