У Болграді медики отримують житло. Як вдалося здійснити цей проект (відео)

На минулому тижні адміністрація Болградської центральної районної лікарні вручила двом молодим лікарям – хірургу і анестезіологу – ордери на квартири. А ще вдалося залучити лікаря-невропатолога, саме цього фахівця не вистачало лікарні.
Знімальна група інформагенції «Юг.Today» звернулася за коментарями до головного лікаря Болградської ЦРЛ Віктора Васильовича Дішлі та до лікарів, яким було придбано житло.
Наталія СЛОБОДЯНА