У Білгороді-Дністровському виявляють масові факти несанкціонованого підключення до міських мереж водопостачання та водовідведення

Надходження від оплати штрафів за незаконні «врізки» – це додатковий ресурс підвищення ефективності КП «Білгород-Дністровськводоканал». Інформацію про це опублікував офіційний телеграм-канал Білгород-Дністровського, передає інформаційне агентство «Юг.Today».
За даними адміністрації КП «Білгород-Дністровськводоканал», абонентським відділом підприємства тільки за період з червня по серпень поточного року виявлено та складено 74 актів про несанкціоноване підключення до міських мереж водопостачання та водовідведення.
«Вказаний показник роботи відділу за три місяці на 70% більший ніж за всі 5 років що минули. Кошти, що надходять до бюджету підприємства від оплати штрафів за незаконне підключення до міських мереж, дають змогу вживати заходи щодо покращення обслуговування абонентів, забезпечувати сталу роботу та розвиток міської системи водопостачання та централізованої каналізації, а також зменшувати втрати в мережах та видатки КП», – зазначив заступник начальника КП «Білгород-Дністровськводоканала» Максим Мазуренко.


Підготувала Діана ГЕРГІНОВА