Сильний вранішній вибух в Одесі: у морі здетонувала ворожа міна

Сьогодні, 2 вересня, близько восьмої години ранку мешканців одного із районів Одеси налякав потужний вибух. Як виявилося згодом, ворожа морська міна, яку зірвало під час шторму з якоря, здетонувала у воді поблизу Одеського узбережжя, що і спричинило паніку серед одеситів. Про це повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук, передає інформаційна агенція «Юг. Today».
Тому в Одеській ОВА знову нагадають про заборону купатися у морі, відвідувати пляжі та узбережжя.