СБУ затримала мешканця Одеси, який виправдовув збройне вторгнення рф в Україну

Із початком повномасштабної агресії рф проти України уродженець росії, а нині – мешканець Одеси, почав активно розповсюджувати деструктивний контент у забороненій в Україні соціальній мережі. Про це повідомляє інформаційне агентство «Юг.Today» з посиланням на Управління СБ України в Одеській області.
У поширених публікаціях чоловік відкрито вітав окупацію рашистами міст і сіл України, публічно підтримував так звану «спецоперацію» рф і називав правильними дії рашистських загарбників в Україні.
Під час обшуку за місцем проживання фігуранта правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільний термінал із доказами протиправної діяльності. Крім того, у приміщенні були знайдені документи на його ім’я: громадянський та закордонний паспорти громадянина рф, пенсійне посвідчення майора фсб та банківські картки банків рф.
Фігуранту повідомлено про підозру за ч.2 ст.436-2 КК України.
Тривають слідчі дії. Правоохоронці перевіряють ймовірну причетність російських спецслужб до деструктивної діяльності підозрюваної особи.





Підготувала Діана ГЕРГІНОВА