Саратська громада прозвітувала про майже стовідсоткову готовність наявних укриттів у навчальних закладах (фото)

У п’ятницю, 12 серпня, комісія з питань готовності укриттів в закладах освіти, на чолі із заступником начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Тетяною Домчинською прибула з перевіркою до Саратської селищної територіальної громади.
Про це повідомляється на офіційній сторінці в Фейсбук Саратської селищної ради, передає інформагенція “Юг.Today”.



В ході перевірки було установлено, що 95% наявних у закладах укриттів повністю готові до експлуатації, у решті – ще тривають завершальні роботи. Селищний голова Вікторія Райчева запевнила, що до початку навчального року всі укриття будуть готові на 100% до прийняття та безпеки учнів.



Як повідомляють у Саратській селищній раді, члени комісії були вражені значним об’ємом виконаних за короткий проміжок часу робіт з підготовки та облаштування укриттів. Усі ЗЗСО обладнані кнопками виклику поліції та камерами відеоспостереження. До укриттів проведено Інтернет та WI-FI. Усі приміщення укриттів розподілені за зонами, у яких улаштовані санітарні куточки з рукомийниками, туалетами, водогоном, медичні куточки й кабінети, зони для здійснення освітнього процесу та відпочинку дітей, ігрові зони для дітей молодшого віку, куточки безпеки з первинними засобами пожежогасіння тощо.



Приміщення естетично оформлені, мають надзвичайно привабливий вигляд. Наявне достатнє штучне освітлення, а також вентилюються, обладнані металевими дверима.



Зазначається, що виконати такий великий обсяг роботи стало можливим за участі не тільки працівників закладів, а й батьків учнів.



















