Проєкти та інвестиції: у Болграді відбувся ІІІ Міжнародний Бессарабський економічний форум

У суботу 9 травня у Болграді відбувся «ІІІ Міжнародний Бессарабський економічний форум», який цього року об’єднав близько 450 учасників. До заходу долучилися представники органів влади, дипломатичних установ, бізнесу, міжнародних організацій, громадського сектору та партнери з різних регіонів України та європейських країн.
Цьогоріч географія форуму значно розширилася – окрім традиційних партнерів з Болгарії, Молдови, Румунії та Туреччини, до Болграда також приїхали представники Словенії та Данії.
Перед початком роботи тематичних секцій учасники форуму ознайомилися із соціально-культурною ініціативою ГО «Затишна провінція», яку презентував представник Арцизької громади, протоієрей Геннадій Мартинов. Під час виступу було представлено проєкт відновлення базиліки в Арцизі, а також анонсовано майбутні культурні ініціативи району, серед яких – створення дитячого музичного театру у Болграді.
За підсумками ІІІ Міжнародного Бессарабського економічного форуму було підписано 11 договорів між Болградською міською радою та енергетичними компаніями щодо оренди земельних ділянок на території Болградської громади для реалізації перспективних проєктів у сфері енергетики.
Окремою частиною заходу стали виставка-ярмарок бессарабських виробників, презентації підприємств, панельні дискусії та тематичні фотозони.
Як це було, дивіться у сюжеті видання «Південь сьогодні».
Дмитро ЄФИМОВ