Після капітального ремонту готується до відкриття друга частина хірургічного відділення Ізмаїльської міської лікарні (відео)

Сьогодні Ізмаїльська міська центральна лікарня — це потужний кластерний заклад, що працює за двадцятьма трьома пакетами НСЗУ. За словами директора установи Сергія Бажака, навантаження суттєво зросло, адже через складність операцій та високу кваліфікацію медиків сюди везуть ургентних хворих з усього Ізмаїльського, а також сусідніх Болградського та Білгород-Дністровського районів.
Наразі у лікарні завершено капітальний ремонт другої частини хірургічного відділення. Торік тут вже оновили першу частину.
Детальніше про модернізацію медзакладу дивіться у сюжеті видання «Південь сьогодні».
Дмитро ЄФИМОВ